zwoltex-fabryka.jpg

Ekskluzywny prezent w rozsądnych pieniądzach

Produkty Zwoltex to najwyższa jakość i najbardziej rozpoznawalna w Polsce marka związana z ręcznikami. Wybierając nasze ręczniki zyskujesz prestiżowy prezent dla klientów, który z pewnością zostanie doceniony i będzie im towarzyszył przez lata.

diamond.svg

Opieka dedykowanego konsultanta

Doświadczony zespół naszego Biura Obsługi to oszczędność Twojego czasu i gwarancja, że otrzymasz produkt zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Doradzimy i podpowiemy jaki wariant zrobi najlepsze wrażenie na klientach i kontrahentach.

diamond.svg

Krótkie terminy realizacji

Wiemy, że prezenty i gadżety reklamowe to często element potrzebny niemal z dnia na dzień. Dokładamy wszelkich starań by zapewnić najszybszą realizację również w tych nieoczekiwanych dla Ciebie sytuacjach.

diamond.svg

Przystępne minima produkcyjne

Ręczniki reklamowe, to wyjątkowe produkty, bo towarzyszom obdarowanym przez Ciebie ludziom przez lata. Zależy nam na maksymalnej dostępności tego produktu dla naszych klientów stąd oferta produkcji w krótkich seriach od 200 sztuk.

Jak zamówić ręczniki reklamowe Zwoltex?

Krok 1 Określenie potrzeb

Zadzwoń lub wyślij do nas logo swojej firmy wraz z opisem oczekiwań na adres:

SYLWIA ARENDSEN
+48 570 115 915  
[email protected]

Krok 2 Przygotowanie oferty

Otrzymasz od nas szczegółową ofertę i kosztorys.

Krok 3 Indywidualny projekt

Po wstępnym zaakceptowaniu oferty opracowujemy projekt ręczników.

Krok 4 Produkcja

Przygotowujemy ręczniki zgodnie z Twoim zamówieniem.

Krok 5 Wysyłanie zamówienia

Zapakujemy prezent tak, jak sobie życzysz i dostarczymy go pod wskazany adres w kraju lub za granicą.

Rodzaje ręczników reklamowych

Poznaj wachlarz naszych możliwości i technik stosowanych podczas produkcji ręczników dla Twoich klientów. Pozwolą ci one dopasować projekt do stylu i przekazu marki.

Ręcznik reklamowy kolorowo tkany

Rozwiązanie, które daje największe możliwości, ponieważ wzór jest integralną częścią ręcznika – tworzą go pętelki kolorowej przędzy i jest niejako wkomponowany w jego strukturę. Tym samym kolorowe logo może być na całej powierzchni ręcznika lub wybranym fragmencie. Oprócz logotypu możemy wkomponować teksty lub elementy graficzne. To najlepsza technika dla firm ceniących najwyższą jakość, trwałość i prestiż produktu.

Ręcznik reklamowy wykonany techniką reliefu

Istota tej techniki polega na tym, że do dyspozycji mamy również całą powierzchnię ręcznika, ale jednobarwnego. Logo ma charakter monochromatyczny – uzyskuje się je poprzez zróżnicowaną wysokość pętelki. Patrząc na ręcznik wykonany tą techniką mamy wrażenie, że logo firmy jest niejako odciśnięte, bądź wytłoczone w miękkiej tkaninie frotte. To idealna technika dla osób szukających brandingu, ale w dość delikatnym, eleganckim i subtelnym wydaniu.

Ręcznik reklamowy z haftowanym logo

Logo haftowane to najprostszy sposób zamieszczenia znaku firmowego na ręczniku. Zazwyczaj jest haftowane wzdłuż krótkiego boku, w dowolnie wybranym rogu lub na środku ręcznika. Wzory – dzięki użyciu nici poliestrowych – są wyraziste, mają intensywne kolory (nawet przy haftach o niewielkich rozmiarach), a stosując różne sploty tkackie, możemy uzyskać niestandardowe efekty wizualne.

zwoltex-fabryka.jpg

Zwoltex Porozmawiajmy o współpracy

Serecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Jesteśmy firmą nastawioną na budowaniu trwałych i wieloletnich relacji biznesowych, a nasz zespół to profesjonaliści, na których możesz polegać.