zwoltex-fabryka.jpg

Wszystko czego możesz potrzebować

Nasza oferta obejmuje pełen przekrój ręczników hotelowych. Wszechstronność Zwoltex to również różnorodna gramatura, wielkość oraz technologia produkcji i wykończenie. Do tego ręczniki nasze ręczniki to gwarancja najwyższej trwałości tak ważnej przy intensywnym wykorzystywaniu ręczników w biznesie.

diamond.svg

Wyjątkowa trwałość

Wszystkie nasze produkty hotelowe zapewniają możliwość prania w temperaturze 95 stopni, a wybrane kolekcje dodatkowo wzmacniamy: obszywamy ręczniki podwójnym ściegiem oraz stabilizujemy konstrukcję stosując podwójną przędzę.

low.svg

Przystępne minima produkcyjne

Staramy się maksymalizować dostępność naszych produktów dla odbiorców z branży turystycznej, dlatego możliwa jest produkcja obrandowanych dla Ciebie ręczników w krótki seriach, od 200 sztuk.

ribbon.svg

Zaufanie Twoich klientów

Produkujemy ręczniki najwyższej jakości, a powtarzalność kolorów, chłonności oraz jakości szycia to gwarancja zadowolenia Twoich klientów.

Ręcznik hotelowy z logo

Nowoczesny park maszynowy jest naszą wizytówka i pozwala dostarczyć klientom obrendowanie w zależności od Twoich oczekiwań i preferencji: haft, relief, kolorowo tkany (tkany z barwionej przędzy). Dzięki potężnym mocom produkcyjnym jesteśmy w stanie dostarczyć Wam ręczniki już w tydzień od zatwierdzenia wzoru.

zwoltex-fabryka.jpg
zwoltex-fabryka.jpg

Ręczniki, które będą Twoją wizytówką

Od lat współpracujemy z przedsiębiorcami z branży HoReCa. Wszyscy podkreślają znaczenie jakości ręczników, które stanowią dla ich gości pewnego rodzaju wizytówkę łazienki, a często całego obiektu. Wiedzą, że ich klienci zapamiętają na długo jakość ręczników, które znajdą w łazience. Korzystając z naszej oferty zyskasz najlepsze produkty i zaufanie klientów.

Zwoltex Porozmawiajmy o współpracy

Serecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Jesteśmy firmą nastawioną na budowaniu trwałych i wieloletnich relacji biznesowych, a nasz zespół to profesjonaliści, na których możesz polegać.